Producenci
Promocje
BATERIA  WANNOWA  FOCUS S  31742000  HANSGROHE
BATERIA WANNOWA FOCUS S 31742000 HANSGROHE
551,00 zł 349,00 zł
szt.
Bateria umywalkowa TRES Flat  20410301
Bateria umywalkowa TRES Flat 20410301
359,00 zł 179,00 zł
szt.
Bateria zlewozmywakowa TRES Eco 17044102
Bateria zlewozmywakowa TRES Eco 17044102
359,00 zł 259,00 zł
szt.
Czopuch do pieca Camino Dozamet  Nowa Sól
Czopuch do pieca Camino Dozamet Nowa Sól
220,00 zł 190,00 zł
szt.
Drzwiczki popielnikowe do pieca Dozamet Camino
Drzwiczki popielnikowe do pieca Dozamet Camino
220,00 zł 190,00 zł
szt.
Anemostat nawiewny chromo-niklowy 100mm
Anemostat nawiewny chromo-niklowy 100mm
39,00 zł 33,00 zł
szt.
Umywalka  60x46  Sella 60    KFA  1610-052-060
Umywalka 60x46 Sella 60 KFA 1610-052-060
269,00 zł 139,00 zł
szt.
SCHEDPOL OBUDOWA DO WANIEN PROSTOKĄTNYCH 1.041
SCHEDPOL OBUDOWA DO WANIEN PROSTOKĄTNYCH 1.041
239,00 zł 151,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KONTAKT

BUDO-HURT Grzegorz Gajzlerowicz
Tuwima 97
90-031 Łódź

NIP: 7272574925
REGON: 100161929 

   

 


GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sob.: 10:00 - 14:00

tel.: 42 25 33 910
tel.: 42 25 33 917
fax: 42 25 33 880

 

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i fachowo doradzimy. 

Wyślij email:      sklep@budohurt.com

  

Robert Ciechomski    Dyrektor d/s handlowych


605-218-330

robert@budohurt.com

lub

rciechomski@budohurt.com

  

Wojciech Kośmidrowski  Specjalista d/s obsługi inwestycji


609-691-687

wojtek@budohurt.com 

lub

wkosmidrowski@budohurt.com

 

Agnieszka Gabrysiak    Specjalista d/s sprzedaży


601-094-287

agnieszka@budohurt.com

lub

awlodarczyk@budohurt.com

 

Grzegorz Gajzlerowicz    Właściciel


512-295-855

grzegorz@budohurt.com

lub

ggajzlerowicz@budohurt.com

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Tuwima 97 w Łodzi 90-031   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl