Producenci
Promocje
Bateria umywalkowa TRES Flat  20410301
Bateria umywalkowa TRES Flat 20410301
359,00 zł 179,00 zł
szt.
Zestaw natryskowy z baterią podtynkową Tres Loft  20018002
Zestaw natryskowy z baterią podtynkową Tres Loft 20018002
1 399,00 zł 1 189,00 zł
szt.
Umywalka wisząca  AVRE 60    KFA  1610-251-060
Umywalka wisząca AVRE 60 KFA 1610-251-060
219,00 zł 99,00 zł
szt.
Syfon umywalkowy butelkowy  CHROM  KFA  600-002-00
Syfon umywalkowy butelkowy CHROM KFA 600-002-00
169,00 zł 99,00 zł
szt.
Zlewozmywak Silgranit BLANCO ELON 45 S  Szampan 521 004
Zlewozmywak Silgranit BLANCO ELON 45 S Szampan 521 004
969,00 zł 899,00 zł
szt.
Bateria zlewozmywakowa TRES Eco 17044102
Bateria zlewozmywakowa TRES Eco 17044102
359,00 zł 279,00 zł
szt.
Zestaw natryskowy z baterią podtynkową 20418002 Tres Flat
Zestaw natryskowy z baterią podtynkową 20418002 Tres Flat
1 009,00 zł 889,00 zł
szt.
Bateria natryskowa TRES Flat  20416701
Bateria natryskowa TRES Flat 20416701
479,00 zł 309,00 zł
szt.
Bateria umywalkowa TRES Eco  17010302
Bateria umywalkowa TRES Eco 17010302
319,00 zł 179,00 zł
szt.
Syfon umywalkowy butelkowy  CHROM  KFA  600-003-00
Syfon umywalkowy butelkowy CHROM KFA 600-003-00
169,00 zł 99,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KONTAKT

BUDO-HURT Grzegorz Gajzlerowicz
Tuwima 97
90-031 Łódź

NIP: 7272574925
REGON: 100161929 

   

 


GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sob.: 10:00 - 14:00

tel.: 42 25 33 910
tel.: 42 25 33 917
fax: 42 25 33 880

 

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i fachowo doradzimy. 

Skorzystaj z:     formularza kontaktowego

Wyślij email:      sklep@budohurt.com

  

Robert Ciechomski    Dyrektor d/s handlowych


605-218-330

robert@budohurt.com

lub

rciechomski@budohurt.com

  

Wojciech Kośmidrowski  Specjalista d/s obsługi inwestycji


609-691-687

wojtek@budohurt.com 

lub

wkosmidrowski@budohurt.com

 

Agnieszka Gabrysiak    Specjalista d/s sprzedaży


601-094-287

agnieszka@budohurt.com

lub

awlodarczyk@budohurt.com

 

Grzegorz Gajzlerowicz    Właściciel


512-295-855

grzegorz@budohurt.com

lub

ggajzlerowicz@budohurt.com

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Tuwima 97 w Łodzi 90-031   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl