Producenci
Promocje
Syfon umywalkowy butelkowy  CHROM  KFA  600-003-00
Syfon umywalkowy butelkowy CHROM KFA 600-003-00
169,00 zł 89,00 zł
szt.
Umywalka wisząca 60x46  Sella 60    KFA  1610-051-060
Umywalka wisząca 60x46 Sella 60 KFA 1610-051-060
214,00 zł 159,00 zł
szt.
Umywalka wisząca  50x40  Sella 50    KFA  1610-051-050
Umywalka wisząca 50x40 Sella 50 KFA 1610-051-050
169,00 zł 125,00 zł
szt.
Syfon umywalkowy butelkowy  CHROM  KFA  600-002-00
Syfon umywalkowy butelkowy CHROM KFA 600-002-00
169,00 zł 89,00 zł
szt.
KONTAKT

BUDO-HURT Grzegorz Gajzlerowicz
Tuwima 97
90-031 Łódź

NIP: 7272574925
REGON: 100161929 

   

 


GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sob.: 10:00 - 14:00

tel.: 42 25 33 910
tel.: 42 25 33 917
fax: 42 25 33 880

 

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i fachowo doradzimy. 

Wyślij email:      sklep@budohurt.com

  

Robert Ciechomski    Dyrektor d/s handlowych 


605-218-330

robert@budohurt.com

lub

rciechomski@budohurt.com

  

Wojciech Kośmidrowski  Specjalista d/s obsługi inwestycji


609-691-687

wojtek@budohurt.com 

lub

wkosmidrowski@budohurt.com

 

Agnieszka Gabrysiak    Specjalista d/s sprzedaży


601-094-287

agnieszka@budohurt.com

lub

agabrysiak@budohurt.com

 

Grzegorz Gajzlerowicz    Właściciel


512-295-855

grzegorz@budohurt.com

lub

ggajzlerowicz@budohurt.com

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Tuwima 97 w Łodzi 90-031

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl