Producenci
Promocje
KLUDI ADLON Bateria wannowo natryskowa 515244520  Mosiądz - Złoto
KLUDI ADLON Bateria wannowo natryskowa 515244520 Mosiądz - Złoto
8 900,00 zł 4 999,00 zł
szt.
Obudowa podtynkowa HELIOS ELS-GU nr 08111
Obudowa podtynkowa HELIOS ELS-GU nr 08111
169,00 zł 109,00 zł
szt.
KLUDI ADLON Bateria bidetowa 512114520 Mosiądz - Złoto
KLUDI ADLON Bateria bidetowa 512114520 Mosiądz - Złoto
3 250,00 zł 1 899,00 zł
szt.
KLUDI ADLON Bateria umywalkowa 510434520 Mosiądz - Złoto
KLUDI ADLON Bateria umywalkowa 510434520 Mosiądz - Złoto
3 899,00 zł 2 349,00 zł
szt.
CERRAD PARAPET SZKLIWIONY GRAFITOWY 245X135 Gat. 1
CERRAD PARAPET SZKLIWIONY GRAFITOWY 245X135 Gat. 1
3,57 zł 3,57 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KONTAKT

BUDO-HURT Grzegorz Gajzlerowicz
Tuwima 97
90-031 Łódź

NIP: 7272574925
REGON: 100161929 

   

 


GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sob.: 10:00 - 14:00

tel.: 42 25 33 910
tel.: 42 25 33 917
fax: 42 25 33 880

 

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i fachowo doradzimy. 

Wyślij email:      sklep@budohurt.com

  

Robert Ciechomski    Dyrektor d/s handlowych 


605-218-330

robert@budohurt.com

lub

rciechomski@budohurt.com

  

Wojciech Kośmidrowski  Specjalista d/s obsługi inwestycji


609-691-687

wojtek@budohurt.com 

lub

wkosmidrowski@budohurt.com

 

Agnieszka Gabrysiak    Specjalista d/s sprzedaży


601-094-287

agnieszka@budohurt.com

lub

agabrysiak@budohurt.com

 

Grzegorz Gajzlerowicz    Właściciel


512-295-855

grzegorz@budohurt.com

lub

ggajzlerowicz@budohurt.com

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Tuwima 97 w Łodzi 90-031

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl