Promocje
 Stelaż Duofix do WC, Sigma 12 cm 111.320.00.5  + wsporniki 111.815.00.1 GEBERIT
Stelaż Duofix do WC, Sigma 12 cm 111.320.00.5 + wsporniki 111.815.00.1 GEBERIT

995,00 zł

Cena regularna: 1 199,00 zł

Najniższa cena: 995,00 zł
szt.
 Stelaż Duofix do WC, Sigma 12 cm, H112.  111.320.00.5  GEBERIT
Stelaż Duofix do WC, Sigma 12 cm, H112. 111.320.00.5 GEBERIT

915,00 zł

Cena regularna: 1 097,00 zł

Najniższa cena: 915,00 zł
szt.
Stelaż do miski WC DUOFIX SIGMA  Slim 8 cm 111.796.00.1  GEBERIT
Stelaż do miski WC DUOFIX SIGMA Slim 8 cm 111.796.00.1 GEBERIT

1 129,00 zł

Cena regularna: 1 269,00 zł

Najniższa cena: 1 129,00 zł
szt.
KONTAKT

 

 

Od 1 kwietnia 2021 zapraszamy do nowego salonu łazienek

BudoHurt Łódź przy ul. Wydawniczej 17 A

 


 

 

 

BUDO-HURT Salon łazienek Łódź
Wydawnicza 17A
92-333 Łódź

NIP: 7272574925
REGON: 100161929 

 


GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sob.: 10:00 - 14:00

tel.: 42 307 57 37

 

 

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i fachowo doradzimy. 

Wyślij email:      sklep@budohurt.com


 

 Adam Olkowicz 🏳‍🌈 - Magazyn - Chętnie pomogę !  😊

 Roman Kaszuba 🌈 - Magazyn - Chętnie pomogę ! 😘

 

  

Robert Ciechomski    Dyrektor d/s handlowych 


tel. kom: 605 218 330

email: robert@budohurt.com 

 

  

Wojciech Kośmidrowski  Specjalista d/s armatury sanitarnej


tel. kom: 609 691 687

email: wojtek@budohurt.com 

 

 

Agnieszka Gabrysiak    Specjalista d/s sprzedaży - glazura, terakota, gresy, chemia


tel. kom: 601 094 287

email: agnieszka@budohurt.com 

 

 

Monika Humka   Specjalista d/s sprzedaży - glazura, terakota, gresy, chemia


tel.: 42 307 57 37

email: monika@budohurt.com

 

 

Tomek Berent   Wizualizacje 3D /   Specjalista d/s sprzedaży - glazura, terakota, gresy, chemia,


 

tel.: 575 507 307

email: tomek@budohurt.com 

 

 

Szymon Giercuszkiewicz  Obsługa sklepu internetowego


tel. kom: 731 985 652

email: sklep@budohurt.com 

 

 

Grzegorz Gajzlerowicz    Właściciel


tel. kom: 512 295 855

email: grzegorz@budohurt.com 

 

 

Od 1 kwietnia 2021 zapraszamy do nowego salonu łazienek

BudoHurt Łódź przy ul. Wydawniczej 17 A

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl