Producenci
Promocje
ODPŁYW LINIOWY WIPER Premium z kołnierzem 900 mm
ODPŁYW LINIOWY WIPER Premium z kołnierzem 900 mm
733,00 zł 649,00 zł
szt.
ZESTAW NATRYSKOWY KPL I TERMOSTAT  34408000  GROHE
ZESTAW NATRYSKOWY KPL I TERMOSTAT 34408000 GROHE
2 918,94 zł 2 659,00 zł
szt.
RAPID SL 3W1 ARENA COSMOPOLITAN 6/9L WC  38981000  GROHE
RAPID SL 3W1 ARENA COSMOPOLITAN 6/9L WC 38981000 GROHE
658,00 zł 600,00 zł
szt.
New Trendy NEW SOLEO K-406 Kabina prysznicowa 90x90/195 cm
New Trendy NEW SOLEO K-406 Kabina prysznicowa 90x90/195 cm
2 253,00 zł 2 099,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
KONTAKT

BUDO-HURT Grzegorz Gajzlerowicz
Tuwima 97
90-031 Łódź

NIP: 7272574925
REGON: 100161929


GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt: 09:00 - 18:00
Sob.: 10:00 - 14:00

tel.: 42 25 33 910
tel.: 42 25 33 917
fax: 42 25 33 880

 

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i fachowo doradzimy. 

Skorzystaj z:     formularza kontaktowego

Wyślij email:      sklep@budohurt.com

  

Robert Ciechomski    Dyrektor d/s handlowych


605-218-330

robert@budohurt.com

lub

rciechomski@budohurt.com

  

Wojciech Kośmidrowski  Specjalista d/s obsługi inwestycji


609-691-687

wojtek@budohurt.com 

lub

wkosmidrowski@budohurt.com

 

Agnieszka Gabrysiak    Specjalista d/s sprzedaży


601-094-287

agnieszka@budohurt.com

lub

awlodarczyk@budohurt.com

 

Grzegorz Gajzlerowicz    Właściciel


512-295-855

grzegorz@budohurt.com

lub

ggajzlerowicz@budohurt.com

 

Zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Tuwima 97 w Łodzi 90-031   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl