Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis 

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta i są objęte odpowiedzialnością sprzedawcy z tytułu rękojmi. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności.

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

 

Reklamacje 

Przy odbiorze przesyłki zawsze sprawdź, czy produkt nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Istnieje możliwość sprawdzenia dostawy w obecności kuriera/kierowcy - w przypadku stwierdzenia niezgodności, należy sporządzić protokół uszkodzenia, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar w trakcie użytkowania okazuje się mieć wady fabryczne, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Wypełnij i prześlij do nas oświadczenie (formularz reklamacyjny), w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu. Do przesłanego formularza dołącz czytelne zdjęcia wady produktu.
  2. ciągu 14 dni od zgłoszenia reklamacji poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

 

 

Zwrot produktów zakupionych w sklepie internetowym.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, mają Państwo możliwość jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. 

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Poinformuj nas o chęci zwrotu i odeślij zakupiony produkt, na swój koszt w nieuszkodzonym stanie i w bezpiecznym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  2. Dołącz do przesyłki lub prześlij  pisemne oświadczenie (formularz zwrotu), w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. 
  5. Jeżeli zwrot produktu zostanie odrzucony, informację o nie przyjęciu zwrotu przekażemy pod wskazany w zgłoszeniu adres email. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl