Pompa WILO Extract FIRST SE 303. 6093857
Kod produktu: CZU611
Pompa WILO Extract FIRST SE 303. 6093857
Całkowicie zatapialna, wielostopniowa, samoodpowietrzająca pompa głębinowa z bocznym króćcem dopływowym do przyłączenia poboru pływającego (SE).
Do montażu zanurzeniowego powyżej dna zbiornika/cysterny.
Samochłodzący silnik, przez który przepływa medium umożliwia także ustawienie na sucho na podłożu poza zbiornikiem/cysterną!
Do tłoczenia czystej wody ze zbiorników, cystern lub studni o głębokości zanurzenia do 5 m. Wszystkie części mające kontakt z medium są odporne na korozję.
Pompa w wersji na prąd zmienny 1-fazowy z kablem zasilającym wraz z wtyczką z zestykiem ochronnym.
Zakres dostawy
- Pompa z kablem zasilającym o długości 10 m z wtyczką sieciową
- Instrukcja montażu/obsługi
Wąż ssawny i filtr pływaka w celu wykonania poboru pływającego należy zamówić w ramach wyposażenia dodatkowego.
| Jednostka | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1 |
| Maks. ciśnienie robocze p | 0,0 bar |
| Maks. zawartość piasku | 20 g/m³ |
| Stopień ochrony silnika | IP68 |
| Maks. głębokość zanurzenia | 5 m |
| Min. temperatura przetłaczanej cieczy Tmin | 4 °C |
| Maks. temperatura przetłaczanej cieczy Tmax | 40 °C |
| Masa netto ok. m | 13,5 kg |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50 Hz |
| Znamionowa moc silnika P2 | 0,75 kW |
| Znamionowa prędkość obrotowa n | 2860 1/min |
| Prąd znamionowy IN | 4,9 A |
| Rodzaj załączania | Bezpośrednio online (DOL) |
| Średnica silnika DM | 160 mm |
| Przewód | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 10 m |
| Przekrój przewodu | 4G1 mm² |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Stal nierdzewna |
| Materiał silnika | Aluminium |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Wirnik | PPO-GF30 |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Masa netto ok. m | 13,5 kg |
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Extract FIRST SE 303 (1~230 V, 50 Hz) |
| Numer artykułu | 6093857 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska