Pompa WILO Star-Z NOVA T. 4222650
Kod produktu: CHC441
Pompa WILO Star-Z NOVA T. 4222650
Ta pompa obiegowa jest przeznaczona tylko do wody użytkowej.
Pompa cyrkulacyjna do ciepłej wody użytkowej Wilo-Star-Z NOVA T (wersja pompy bezdławnicowej) do zastosowania w budynku jednorodzinnym.
Pompa do montażu na rurociągu, silnik synchroniczny odporny na prąd przy zablokowaniu z wysokim rozruchowym momentem obrotowym.
Korpus pompy z mosiądzu, wirnik z norylu, wał ceramiczny.
Pobór mocy 6 W.
Seryjnie wyposażone z pokrywą izolacji termicznej, gwint korpusu Rp ½.
Pompa kompletna z zaworem kulowym odcinającym i zaworem zwrotnym z gwintem G1 z zamontowanym przełącznikiem czasowym, kontrolą temperatury oraz funkcją wykrywania i wsparcia termicznego systemu załączenia funkcji dezynfekcji obiegu po stronie kotła.
| Dane eksploatacyjne | |
|---|---|
| Maks. temperatura przetłaczanej cieczy Tmax | 95 °C |
| Min. temperatura przetłaczanej cieczy Tmin | 2 °C |
| Temperatura otoczenia min. Tmin | 2 °C |
| Maks. temperatura otoczenia Tmax | 40 °C |
| Zakres temperatury w temperaturze otoczenia maks. +40 °C T | +2...+65 |
| Maks. ciśnienie robocze PN | 10 bar |
| Max. dozwolona twardość całkowita w systemach cyrkulacyjnych ciepłej wody użytkowej | 3,57 mmol/l (20 °dH) |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Generowanie zakłóceń | EN 61000-6-3 |
| Odporność na zakłócenia | EN 61000-6-2 |
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50 Hz |
| Pobór mocy P1 max | 7 W |
| Prędkość obrotowa maks. nmax | 3000 1/min |
| Prąd znamionowy IN | 0,05 A |
| Stopień ochrony silnika | IP42 |
| Dławik przewodu | 1 x PG11 |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Mosiądz |
| Wirnik | PPE/PS-GF30 |
| Wał | Materiał ceramiczny |
| Materiał łożysk | Węgiel spiekany, impregnowany żywicą |
| Wymiary montażowe | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie ssawnej | G 1 |
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1 |
| Długość montażowa l0 | 138 mm |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Star-Z NOVA T |
| Masa netto ok. m | 1,2 kg |
| Numer artykułu | 4222650 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska