Pompa WILO Yonos PICO 1.0 25/1-6-130. 4248085
Kod produktu: COE663
Pompa WILO Yonos PICO 1.0 25/1-6-130. 4248085
Pompa o najwyższej sprawności Wilo-Yonos PICO1.0, regulowana elektronicznie. Bezdławnicowa pompa obiegowa z przyłączem gwintowanym niewymagająca konserwacji, z silnikiem EC odpornym na prąd przy zablokowaniu oraz zintegrowaną, elektroniczną regulacją wydajności do bezstopniowej regulacji różnicy ciśnień. Zastosowanie we wszystkich instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych.
Tryb regulacji do wyboru, w zależności od zastosowania ogrzewania radiatorowego/podłogowego.
Standardowo dostępne funkcje:
- Możliwość wyboru rodzajów regulacji w celu optymalnego dopasowania do obciążenia:
- Stała różnica ciśnień (Δp-c)
- Zmienna różnica ciśnień (Δp-v)
- Wskaźniki LED:
- Wskaźnik wysokości podnoszenia podczas ustawiania
- Wskaźnik bieżącego zużycia w watach
- Wskaźnik sygnalizacji awarii (kody błędów)
- Wskaźnik aktualnej funkcji odpowietrzania
- Funkcja ręcznego odpowietrzania komory wirnika
- Wbudowane zabezpieczenie silnika
- Automatyczna funkcja deblokady
- Szybkie podłączenie do sieci elektrycznej za pomocą wtyczki Wilo-Konektor
| Dane eksploatacyjne | |
|---|---|
| temperatura przetłaczanej cieczy T | -10 °C |
| temperatura otoczenia T | -10 °C |
| Maks. ciśnienie robocze PN | 10 bar |
| Minimalna wysokość dopływu dla 50 °C | 0,5 m |
| Minimalna wysokość dopływu dla 95 °C | 3 m |
| Minimalna wysokość dopływu dla 110 °C | 10 m |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Współczynnik sprawności energetycznej (EEI) | 0.20 |
| Generowanie zakłóceń | EN 61000-6-3 |
| Odporność na zakłócenia | EN 61000-6-2 |
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50/60 Hz |
| Pobór mocy P1 max | 40 W |
| Prędkość obrotowa min. nmin | 700 1/min |
| Prędkość obrotowa maks. nmax | 4200 1/min |
| Stopień ochrony silnika | IPX4D |
| Dławik przewodu | 1 x PG11 |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Żeliwo szare |
| Wirnik | PP-GF40 |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Materiał łożysk | Węgiel spiekany, impregnowany metalem |
| Wymiary montażowe | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie ssawnej | G 1½ |
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1½ |
| Długość montażowa l0 | 130 mm |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Yonos PICO1.0 25/1-6-130 |
| Masa netto ok. m | 1,7 kg |
| Numer artykułu | 4248085 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska