Pompa obiegowa WILO Varios PICO-STG 15/1-7. 4215540
Kod produktu: CGE432
Pompa obiegowa WILO Varios PICO-STG 15/1-7. 4215540
Pompa o najwyższej sprawności Wilo-Varios PICO-STG, regulowana elektronicznie. Niewymagająca konserwacji, bezdławnicowa pompa obiegowa z przyłączem gwintowanym, silnikiem synchronicznym odpornym na prąd przy zablokowaniu, wykonanym w technologii ECM oraz z wbudowaną elektroniczną regulacją wydajności do bezstopniowej regulacji różnicy ciśnień. Możliwa do zastosowania we wszystkich instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych do urządzeń solarnych oraz geotermalnych.
Standardowo dostępne funkcje:
- Możliwość wyboru rodzajów regulacji w celu optymalnego dopasowania do obciążenia:
- Stała różnica ciśnień (Δp-c), 3 zdefiniowane charakterystyki pompy
- Zmienna różnica ciśnień (Δp-v), 3 zdefiniowane charakterystyki pompy
- Stała prędkość obrotowa (3 stopnie prędkości obrotowej)
- Zewnętrzna regulacja sygnałem iPWM GT (ogrzewanie / energia geotermalna) lub iPWM ST (energia solarna)
- Funkcja Sync (manualny tryb programowania) do przeprogramowania pompy w sytuacji wymiany
- Funkcja ręcznego odpowietrzania komory wirnika
- Ponowne uruchomienie ręczne
- Wyświetlacz LED
- Wyświetlanie wybranego rodzaju regulacji i charakterystyka pompy
- Wyświetlanie statusu odpowietrzania i manualnego ponownego rozruchu
- Kodowanie LED podczas funkcji Sync
- Wyświetlacz do wskazywania pracy i usterek
- Wbudowane zabezpieczenie silnika
- Automatyczna funkcja deblokady
- Elektryczny kabel zasilający z 3-biegunową wtyczką i Wilo-Konektor
- Przyłącze PWM
- Korpus pompy pokryty powłoką kataforetyczną
| Dane eksploatacyjne | |
|---|---|
| Min. temperatura przetłaczanej cieczy Tmin | -10 °C |
| Maks. temperatura przetłaczanej cieczy Tmax | 95 °C |
| Temperatura otoczenia min. Tmin | -10 °C |
| Maks. temperatura otoczenia Tmax | 40 °C |
| Maks. ciśnienie robocze PN | 10 bar |
| Minimalna wysokość dopływu dla 50 °C | 0,5 m |
| Minimalna wysokość dopływu dla 95 °C | 3 m |
| Minimalna wysokość dopływu dla 110 °C | 10 m |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Współczynnik sprawności energetycznej (EEI) | 0.20 |
| Generowanie zakłóceń | EN 61000-6-3 |
| Odporność na zakłócenia | EN 61000-6-2 |
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50/60 Hz |
| Pobór mocy P1 max | 50 W |
| Prędkość obrotowa min. nmin | 2340 1/min |
| Prędkość obrotowa maks. nmax | 4366 1/min |
| Stopień ochrony silnika | IPX4D |
| Dławik przewodu | 1 x PG11 |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Żeliwo szare |
| Wirnik | PP-GF40 |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Materiał łożysk | Węgiel spiekany, impregnowany metalem |
| Wymiary montażowe | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie ssawnej | G 1 |
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1 |
| Długość montażowa l0 | 130 mm |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Varios PICO-STG 15/1-7 |
| Masa netto ok. m | 1,6 kg |
| Numer artykułu | 4215540 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska