Pompa obiegowa WILO Yonos MAXO 65/0,5-16 PN 6/10. 2120655
Kod produktu: HAC212
Pompa obiegowa WILO Yonos MAXO 65/0,5-16 PN 6/10. 2120655
Pompa najwyższej sprawności Wilo-Yonos MAXO
Regulowana elektronicznie
Bezdławnicowa pompa obiegowa, silnik synchroniczny zgodnie z technologią ECM i zintegrowany układ regulacji wydajności do bezstopniowej regulacji różnicy ciśnień. Zastosowanie we wszystkich instalacjach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Standardowo dostępne funkcje:
- Możliwość wyboru rodzajów regulacji w celu optymalnego dopasowania do obciążenia: Δp-c (stała różnica ciśnień), Δp-v (zmienna różnica ciśnień)
- 3 stopnie prędkości obrotowej (n = stałe)
- Wyświetlacz LED umożliwiający ustawienie wartości zadanej i wskazanie komunikatów o awarii.
- Złącze elektryczne z wtyczką Wilo.
- Lampka sygnalizacji awarii i styk do zbiorczej sygnalizacji awarii
W przypadku pomp kołnierzowych – wersje kołnierzy:
- Wersja standardowa do pomp DN 32 do DN 65: Kołnierz kombinowany PN 6/10 (kołnierz PN 16 wg EN 1092-2) do przeciwkołnierzy PN 6 i PN 16
- Wersja standardowa do pomp DN 80/DN 100: Kołnierz PN 6 (wykonanie PN 16 wg EN 1092-2) do przeciwkołnierza PN 6.
| Dane eksploatacyjne | |
|---|---|
| temperatura przetłaczanej cieczy T | -20 °C |
| temperatura otoczenia T | -20 °C |
| Maks. ciśnienie robocze PN | 10 bar |
| Minimalna wysokość dopływu dla 50 °C | 7 m |
| Minimalna wysokość dopływu dla 95 °C | 15 m |
| Minimalna wysokość dopływu dla 110 °C | 23 m |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Współczynnik sprawności energetycznej (EEI) | 0.20 |
| Generowanie zakłóceń | EN 61800-3;2004+A1;2012 / środowisko mieszkalne (C1) |
| Odporność na zakłócenia | EN 61800-3;2004+A1;2012 / środowisko przemysłowe (C2) |
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50/60 Hz |
| Pobór mocy P1 max | 1450 W |
| Prędkość obrotowa min. nmin | 800 1/min |
| Prędkość obrotowa maks. nmax | 3400 1/min |
| Stopień ochrony silnika | IPX4D |
| Dławik przewodu | 2 x M20x1.5 |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Żeliwo szare |
| Wirnik | PP-LGF50 |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Materiał łożysk | Grafit |
| Wymiary montażowe | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie ssawnej | DN 65 |
| Przyłącze po stronie tłocznej | DN 65 |
| Długość montażowa l0 | 340 mm |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Yonos MAXO 65/0,5-16 PN 6/10 |
| Masa netto ok. m | 27,5 kg |
| Numer artykułu | 2120655 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska