STEROWNIK POMPY HICONTROL 1 4190896 WILO
Kod produktu: HAC391
STEROWNIK POMPY HICONTROL 1 4190896 WILO
Elektroniczne wyposażenie dodatkowe do sterowania i regulacji. Typoszereg Wilo-HiControl 1 jest stosowany do pomp do wody czystej, aby umożliwić automatyczną pracę. Wilo-HiControl 1 chroni pompę przed pracą przy zbyt niskim przepływie. Wilo-HiControl 1, dzięki zastosowaniu czujnika przepływu i czujnika ciśnienia, automatyzuje pracę pompy między dwiema wartościami, ciśnieniem włączania i przepływem wyłączania. Jeżeli ciśnienie w sieci jest niższe niż ciśnienie włączania, Wilo-HiControl 1 uruchamia pompę. Pompa pracuje do czasu, aż przepływ spadnie poniżej wartości przepływu wyłączania.
Położone wewnątrz, małe zbiorniki zapobiegają uderzeniom wody i ciągłemu włączaniu i wyłączaniu.
Wilo-HiControl 1 można zamontować na pompach powierzchniowych lub podłączyć do pomp głębinowych do zaopatrzenia w wodę do użytku domowego.
Cechy szczególne
- Prosty montaż
- Dzięki zwartej konstrukcji nadaje się do zastosowania w wielu miejscach
- Wysoka niezawodność dzięki elektronicznej sygnalizacji usterek
- Ochrona podłączonych pomp przez zintegrowane zabezpieczenie przed brakiem wody
- Prosta obsługa dzięki czytelnym wskazaniom stanów roboczych
- Nie jest konieczny dodatkowy membranowy zbiornik ciśnieniowy
- Perfekcyjna ochrona antykorozyjna dzięki zastosowaniu nierdzewnych materiałów
Wersja Inline z wejściem i wyjściem w osi pionowej oraz jednolitymi przyłączami gwintowanymi, do bezpośredniego podłączenia do korpusu pompy lub montażu naściennego za pomocą ściennego uchwytu montażowego (wyposażenie dodatkowe).
Zalecenie
HiControl 1 można montować tylko w pozycji pionowej, wyjściem w górę!
Zakres dostawy
- HiControl 1
- Łącznik kablowy do szybkiego i bezpiecznego montażu gotowych do podłączenia urządzeń pompowych
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Faza | 1 |
| Napięcie znamionowe U | 220/230/240 V |
| Częstotliwość prądu f |
|
| Min. prąd znamionowy I | 2 A |
| Maks. prąd znamionowy dla każdej pompy I | 10 A |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Maks. temperatura przetłaczanej cieczy | 50 °C |
| Maks. temperatura otoczenia | 50 °C |
| Przepływ maks. Q | 8 m³/h |
| Przyłącze wejścia | G 1 |
| Przyłącze wyjścia | G 1 |
| Materiał korpusu | PA6 |
| Masa | 1 kg |
| Produkt | Wilo |
| Nr art. | 4190896 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska