Specyfikacja
| Przeznaczenie | Łazienka, salon, taras |
|---|---|
| Rozmiar | 1198x1198 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Rektyfikacja | Tak |
| Powierzchnia | Mat |
| Ścieralność | IV |
| Antypoślizgowość | R10 A |
| Mrozoodporność | Tak |
| Zastosowanie | Na zewnątrz / Wewnątrz |
| Ilość sztuk w kartonie | 2 |
| Ilość m2 w kartonie | 2.88 |
| Waga kartonu | 42.2 |
