Pompa WILO Rexa MINI3-V04.11/M06-523/A-10M. 3094012
Kod produktu: CJQ110
Pompa WILO Rexa MINI3-V04.11/M06-523/A-10M. 3094012
Pompa zatapialna do ustawienia mokrego, stacjonarnego i przenośnego, do pracy w trybie przerywanym.
Do tłoczenia w warunkach domowych:
- Ścieków bez fekaliów
- Wody zanieczyszczonej (z niewielką ilością piasku i żwiru)
Pompa zatapialna do ścieków z wirnikiem o swobodnym przepływie i pionowym przyłączu gwintowanym. Korpus hydrauliczny z żeliwa szarego, wirnik z tworzywa sztucznego. Chłodzony powierzchniowo silnik 1~ ze zintegrowanym kondensatorem roboczym i automatyczną termiczną kontrolą silnika. Korpus silnika ze stali nierdzewnej. Komora uszczelnienia wypełniona olejem z podwójnym uszczelnieniem: po stronie silnika zabudowano pierścień uszczelniający wału, po stronie pompy uszczelnienie mechaniczne. Odłączany kabel zasilający z wyłącznikiem pływakowym i wbudowaną wtyczką (CEE 7/7).
Zalecenie: W przypadku zabudowy pompy w studzience DrainLift WS 50 możliwe jest tłoczenie ścieków zawierających fekalia. System posiada certyfikat według EN 12050-1.
| Dane produktu | |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji wirnika | Wirnik o swobodnym przepływie |
| Swobodny przelot kuli w systemie hydraulicznym | 40 mm |
| Maks. ciśnienie robocze PN | 1 bar |
| Maks. głębokość zanurzenia | 7 m |
| temperatura przetłaczanej cieczy T | 3 °C |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Konstrukcja silnika | Silnik zatapialny – chłodzony powierzchniowo |
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50 Hz |
| Tolerancja napięcia | ±10 % |
| Znamionowa moc silnika P2 | 0,6 kW |
| Pobór mocy P1 max | 0,93 kW |
| Prąd znamionowy IN | 4,1 A |
| Rodzaj załączania | Bezpośrednio online (DOL) |
| Liczba biegunów | 2 |
| Znamionowa prędkość obrotowa n | 2900 1/min |
| Maks. częstotliwość załączania t | 30 1/h |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Tryb pracy (zanurzony) | S1 |
| Tryb pracy (wynurzony) | S3-20% |
| Przewód | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 10 m |
| Typ przewodu | H07RN-F |
| Przekrój przewodu | 3G1 mm² |
| Wtyczka sieciowa | CEE7/7 (styk ochronny) |
| Rodzaj kabla zasilającego | Odłączana |
| Wyposażenie/funkcja | |
|---|---|
| Wyłącznik pływakowy | tak |
| Rozdrabniacz | nie |
| Rodzaj ochrony przeciwwybuchowej | - |
| Zabezpieczenie silnika | Bimetal |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Żeliwo szare |
| Wirnik | PK-GF30 |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Materiał uszczelnienia po stronie pompy | BXPFF |
| Materiał uszczelnienia po stronie silnika | NBR |
| Materiał uszczelnienia | NBR |
| Materiał silnika | Stal nierdzewna |
| Wymiary montażowe | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie ssawnej | - |
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1½ |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Rexa MINI3-V04.11/M06-523/A-10M |
| Masa netto ok. m | 15 kg |
| Numer artykułu | 3094012 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska