Przepompownia drenażowa Wilo Initial DRAIN 13-9. 4186548
Kod produktu: CIH707
Przepompownia drenażowa Wilo Initial DRAIN 13-9. 4186548
Pompa zatapialna do w pełni automatycznej pracy w przenośnej instalacji mokrej.
Do pompowania ścieków z niewielkimi ilościami piasku i żwiru w przydomowych obszarach.
Pompa do ścieków z wirnikiem Vortex i pionowym przyłączem gwintowanym (przyłącze węża w zestawie). Obudowa pompy i wirnik wykonane z materiału kompozytowego.
Silnik 1~ ze zintegrowanym kondensatorem roboczym, samoczynnym zabezpieczeniem termicznym silnika i uszczelnieniem podstawowym obrotowym uszczelnieniem wału.
Obudowa silnika wykonana ze stali. Kabel przyłączeniowy z wyłącznikiem pływakowym i zamontowaną wtyczką (CEE 7/7).
| Dane produktu | |
|---|---|
| Rodzaj konstrukcji wirnika | Wirnik o swobodnym przepływie |
| Swobodny przelot kuli w systemie hydraulicznym | 5 mm |
| Maks. ciśnienie robocze PN | 3 bar |
| Maks. głębokość zanurzenia | 5 m |
| temperatura przetłaczanej cieczy T | 5 °C |
| Maks. temperatura przetłaczanej cieczy Tmax | 35 °C |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50 Hz |
| Tolerancja napięcia | ±10 % |
| Znamionowa moc silnika P2 | 0,5 kW |
| Pobór mocy P1 max | 0,75 kW |
| Prąd znamionowy IN | 3,5 A |
| Prąd rozruchowy I | 0 A |
| Rodzaj załączania | Bezpośrednio online (DOL) |
| Znamionowa prędkość obrotowa n | 2900 1/min |
| Maks. częstotliwość załączania t | 60 1/h |
| Klasa izolacji | F |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Tryb pracy (zanurzony) | S1 |
| Tryb pracy (wynurzony) | S3-25% |
| Przewód | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 10 m |
| Typ przewodu | H05RN-F |
| Przekrój przewodu | 3G1 mm² |
| Wtyczka sieciowa | CEE7/7 (styk ochronny) |
| Rodzaj kabla zasilającego | Nieodłączana |
| Wyposażenie/funkcja | |
|---|---|
| Wyłącznik pływakowy | tak |
| Rodzaj ochrony przeciwwybuchowej | - |
| Zabezpieczenie silnika |
|
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | PP |
| Wirnik | PA6-GF30 |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Materiał uszczelnienia po stronie pompy | NBR |
| Materiał uszczelnienia | NBR |
| Materiał silnika | Stal |
| Wymiary montażowe | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie ssawnej | - |
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1½ |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Initial DRAIN 13-9 |
| Masa netto ok. m | 5,3 kg |
| Numer artykułu | 4186548 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska