Pompa WILO Extract FIRST 303. 6093855
Kod produktu: CZU609
Pompa WILO Extract FIRST 303. 6093855
Całkowicie zatapialna, wielostopniowa, samoodpowietrzająca pompa głębinowa ze standardowym koszem ssawnym do instalacji w zanurzeniu nad dnem zbiornika/cysterny.
Do tłoczenia czystej wody ze zbiorników, cystern lub studni o głębokości zanurzenia do 5 m. Wszystkie części mające kontakt z medium są odporne na korozję.
Pompa w wersji na prąd zmienny 1-fazowy z kablem zasilającym wraz z wtyczką z zestykiem ochronnym.
Inteligentne wykorzystanie wody deszczowej do zaopatrzenia w wodę do użytku domowego w ogrodzie i domu.
Wilo-Extract FIRST to wielostopniowa pompa zatapialna. Służy do niezawodnego poboru deszczówki z cystern lub zbiorników w domach jednorodzinnych lub bliźniakach. Woda deszczowa może być wykorzystana do domowego zaopatrzenia w wodę użytkową do toalet, pralek lub nawet do podlewania ogrodu. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, elastyczna pompa może być stosowana również do zbiorników z ograniczonym dostępem. Jest łatwa w montażu bez wyposażenia dodatkowego, a dzięki zintegrowanemu sterowaniu łatwo się uruchamia. Zintegrowane funkcje ochrony takie jak wykrywanie pracy na sucho zapewniają wysoką niezawodność pracy. Materiały odporne na korozję zapewniają wysoką sprawność.
Korzyści
- Łatwa instalacja dzięki zintegrowanemu sterownikowi pompy z automatyczną funkcją start-stop
- Wersja gotowa do podłączenia, celem szybkiego uruchomienia
- Wysoka niezawodność pracy dzięki zintegrowanym funkcjom ochrony wykrywania pracy na sucho
- Dzięki swojej kompaktowej budowie może być stosowany również w przypadku ciasnego dostępu do zbiorników i cystern
- Solidne wykonanie z materiałów odpornych na korozję oferuje wysoką niezawodność
- Elastyczne zastosowanie do ustawienia mokrego lub w wersji SE również do ustawienia na sucho na zewnątrz
Zakres dostawy
- Pompa z kablem zasilającym o długości 10 m z wtyczką sieciową
- Instrukcja montażu/obsługi
| Dane hydrauliczne | |
|---|---|
| Maks. ciśnienie robocze PN | 10 bar |
| Maks. zawartość piasku | 20 g/m³ |
| Maks. głębokość zanurzenia | 5 m |
| Przepływ maks. Qmax | 6,6 m³/h |
| Optymalny przepływ Qopt | 4,4 m³/h |
| Wysokość podnoszenia maks. Hmax | 37,1 m |
| Optymalna wysokość podnoszenia Hopt | 22,26 m |
| Min. temperatura przetłaczanej cieczy Tmin | 4 °C |
| Maks. temperatura przetłaczanej cieczy Tmax | 40 °C |
| Liczba stopni | 1 |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50 Hz |
| Znamionowa moc silnika P2 | 0,75 kW |
| Znamionowa prędkość obrotowa n | 2860 1/min |
| Prąd znamionowy IN | 4,9 A |
| Prąd rozruchowy I | 17,4 A |
| Rodzaj załączania | Bezpośrednio online (DOL) |
| Współczynnik mocy cos φ | 0.95 |
| Maks. częstotliwość załączania t | 20 1/h |
| Średnica silnika DM | 160 mm |
| Przewód | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 10 m |
| Przekrój przewodu | 4G1 mm² |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Stal nierdzewna |
| Wirnik | PPO-GF30 |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Materiał silnika | Aluminium |
| Wymiary montażowe | |
|---|---|
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1 |
| Przyłącze po stronie tłocznej | G 1 |
| Maks. ciśnienie robocze p | 0,0 bar |
| Maks. zawartość piasku | 20 g/m³ |
| Stopień ochrony silnika | IP68 |
| Maks. głębokość zanurzenia | 5 m |
| Min. temperatura przetłaczanej cieczy Tmin | 4 °C |
| Maks. temperatura przetłaczanej cieczy Tmax | 40 °C |
| Masa netto ok. m | 13,8 kg |
| Dane silnika | |
|---|---|
| Przyłącze sieciowe | 1~230 V, 50 Hz |
| Znamionowa moc silnika P2 | 0,75 kW |
| Znamionowa prędkość obrotowa n | 2860 1/min |
| Prąd znamionowy IN | 4,9 A |
| Rodzaj załączania | Bezpośrednio online (DOL) |
| Średnica silnika DM | 160 mm |
| Przewód | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 10 m |
| Przekrój przewodu | 4G1 mm² |
| Materiały | |
|---|---|
| Korpus pompy | Stal nierdzewna |
| Materiał silnika | Aluminium |
| Wał | Stal nierdzewna |
| Wirnik | PPO-GF30 |
| Informacje na temat umiejscowienia zamówień | |
|---|---|
| Masa netto ok. m | 13,8 kg |
| Produkt | Wilo |
| Nazwa produktu | Extract FIRST 303 (1~230 V, 50 Hz) |
| Numer artykułu | 6093855 |
Producent
Producent
Wilo Polska Sp. z o.o.
ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola, Polska